Abonner på nyheter
Kontakt oss
Påmelding

Vi har tid til deg!

Vi kan treffes der du vil!

Vi har taushetsplikt!

Uteseksjonens vakttelefon:
910 07 168

Vi er tilgjengelige
Man: 08.00 - 15.00
Tirs - tors: 08.00 - 22.30
Fre: 08.00 - 23.00

Besøksadresse:
Nytorget 1

 Avdelingsleder:
Kim Nesse

Uteseksjonens ansatte

Skrevet av: , publisert 27.02.2013

Vi er 14 oppsøkende ungdomsarbeidere med sosialfaglig bakgrunn som jobber i Uteseksjonen, i tillegg til avdelingsleder.  

Her er vi:


 

Kim Nesse - avdelingsleder
TLF: 51913816 / 90657752 kim.nesse@stavanger.kommune.no

Ester P. Søiland - Tverrfaglig spesialist
TLF: 51913823 / 90023197
ester.pollard.soiland@
stavanger.kommune.no

 

 

Thomas G. Stensland - sosialkurator
TLF: 51913812 / 90762194
thomas.stensland@stavanger.kommune.no

Charlotte Larsen - Tverrfaglig spesialist
TLF: 51913818 / 91550066
charlotte.larsen@
stavanger.kommune.no

 Veronica Tvedt - Sosialkurator
TLF: 51508008 / 90873862
veronica.tvedt@stavanger.kommune.no

Siv Meland - Sosialkurator
TLF: 51913814 / 90736439
siv.meland@stavanger.kommune.no

   

Mariama Faal - Sosialkurator
(Permisjon)
TLF: 51913821 / 99158145
mariama.faal@stavanger.kommune.no

Mari Prytz Malmanger
TLF 95423306
mari.prytz.malmanger@stavanger.kommune.no
 

 

   

 

 

   

Christin Gilje - Sosialkurator
TLF: 51912298 /
christin.gilje@stavanger.kommune.no

 Jostein Eikeland Fossan - Sosialkurator
TLF: 51508983 / 90809558
jostein.eikeland.fossan@
stavanger.kommune.no
 

 

Livi Frøiland - Sosialkurator
TLF: 51508120 / 90634116
livi.froiland@stavanger.kommune.no

Vibecke Wagle - Sosialkurator
TLF: 51913817 / 90023506
vibecke.wagle@stavanger.kommune.no 

 

 

Mathias Alijandro Orellana Undheim
TLF: 47716524
mathias.alijandro.orellana.undheim@
stavanger.kommune.no

Lene Langeland
TLF: 40439408
lene.langeland@stavanger.kommune.no